Reproduktor Bluetooth AUDIOCUBE PORTABLE BLACK

Reproduktor Bluetooth AUDIOCUBE PORTABLE BLACK
Reproduktor Bluetooth AUDIOCUBE PORTABLE BLACK
Vychutnejte si 360° zvuk, za který se nemusíte stydět na jakékoliv párty! Kvalitní 40W stereo Bluetooth reproduktor s plnohodnotnou basovou membránou a výdrží až 12 hodin. PowerCube audioCube používá všesměrové reproduktory. Zvuk je tak šířen do celého prostoru bez zbytečného stínění. Cílem audioCube je dopřát všem stejný komfort při poslechu, bez ohledu jestli jste přímo před reproduktorem, vedle něj nebo až za ním. Nejčastěji opomíjeným faktem přenosných reproduktorů bývá kvalita výstupu spodního zvukového spektra (basů). PowerCube audioCube disponuje integrovanou basovou membránou, tak aby i ty nejhlubší tóny měly jedinečný zvukový výstup. Celkový zvukový výstup je umocněn povrchem na kterém reproduktor leží.

PowerCube audioCube | Portable | nabízí maximální mobilitu. Díky integrované baterii vydrží hrát až 12 hodin na jedno nabití. Můžete si tak dopřát kvalitní zvukový zážitek i mimo dosah elektrického vedení. PowerCube AudioCube má integrovaný napájecí obvod, není tedy potřeba žádný nadměrný adaptér na napájení audioCube.

Pomocí kulatého tlačítka na ovládacím panelu snadno spárujete audioCube se všemi zařízeními disponujícími Bluetooth. Pro připojení vašeho audiozařízení k audioCube můžete rovněž využít standardní audio vstup – jack 3,5mm. PowerCube audioCUBE je vybavena tlačítky, která vám umožní ovládání základních funkcí jako je On/Off, přehrávání/pauza, zvýšit/snížit hlasitost, předchozí/následující skladba a párování. Všechny ovládací prvky mají zpětnou zvukovou vazbu.

Vlastnosti:

- Celkový výkon sestavy: 40 W
- Frekvence od 40 Hz
- Frekvence do 20 000 Hz
- Impedance: 8 Ohm
- Citlivost: 90 dB/mW
- Technologie Bluetooth
- Výstupy: 3,5 mm Jack
- Šířka reproduktoru: 111 mm
- Výška reproduktoru: 111 mm
- Hloubka reproduktoru: 111 mm
- Kapacita baterie: 1 400 mAh
- Doba přehrávání: 12 h

Obsah balení:

- Reproduktor
- Napájecí kabel
- Audio kabel
- Manuál

Detail produktu
  • Naše cena: 2 199 Kč
  • Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se ->
  • Katalogové číslo: 08710252
  • Naše číslo: 94008687
  • Dostupnost: skladem
  • Výrobce: ALLOCACOC
  • EAN:8719186013156
zaujal vás produkt? Sdílejte :)
Zeptejte se na tento produkt:

Email:
 
Zpráva:
Napiš slovo deset: