Gramofon SENCOR STT 016

Gramofon SENCOR STT 016
Gramofon SENCOR STT 016
Objevte moderní technologie v retro designu. S novým retro gramofonem Sencor na vás dýchne atmosféra doby dávno minulé. Éra praskavého zvuku nebo dokonce ručního natáčení gramofonu je už ale za námi. Namísto starého lampového rádia a gramofonu s chvějící se jehlou se tak ve stylové dřevěné skříni ukrývají moderní technologie zajišťující čistý zvuk a příjemný poslech.

Sencor se skutečně stane výrazným dekorativním prvkem vašeho pokoje. Svým vzhledem totiž věrně imituje podobu gramorádia z první poloviny 20. století. Dnes tolik populární retro styl podtrhuje ruční vyhledávání rádiových stanic ve vlnových pásmech AM a FM. Vedle pouštění gramofonových desek a poslechu rádia slouží Sencor STT 016 i k přehrávání CD, MP3 a audiokazet. MP3 a WMA soubory lze přehrávat i pomocí integrovaného USB vstupu, který současně umožňuje záznam zvukové stopy do formátu MP3. Stačí pouze zapojit flash disk, pustit rádio, gramofon, CD či kazetu a začít nahrávat. Do digitální podoby si tak jednoduše můžete převést například vaše staré nahrávky. Všechny potřebné informace o přehrávaných médiích máte k dispozici na přehledném, bíle podsvíceném LCD displeji.

Gramofon pro přehrávání vašich oblíbených desek je ukrytý pod odklopným dřevěným víkem. Má automatické spouštění jehly a funkci autostop - po skončení poslední skladby na vinylu se raménko s jehlou přemístí do klidové polohy a otáčení desky se zastaví bez jejího poškrábání.

Přehrávač má integrované stereo reproduktory, každý o výkonu 3 W, které, bez ohledu na menší rozměry, zajistí skvělý zvuk. Veškeré ovládání je intuitivní, pohodlnou obsluhu zajišťuje dálkový ovladač.Nechte se ohromit širokou škálou možností poslechu od vinylových desek a kazet až po moderní CD nosiče či flash disky. Ano, to vše je ukryto v této nenápadné gramofonové bedýnce.

Parametry produktu:

- rychlost 33/45/78 RPM
- FM/AM tuner
- manuální ladění
- USB slot
- přímé nahrávání gramofonových desek, rádia, CD a audio kazet do USB pamětí
- MP3/WMA kompatibilní
- konektor pro sluchátka, RCA Aux In
- integrované stereo reproduktory (2 x 3W RMS)
- dálkový ovladač

Technické parametry:

- spotřeba: max. 19 W
- rychlost přehrávání desek: 33/45/78 otáček za minutu
- průměry přehrávných desek: 17,5/25/30 cm
- typy přehrávaných disků a souborů: CD audio, CD-R (RW), MP3, WMA
- audio výstup (Cinch L/R)
- reproduktory: 2x 3 W RMS
- napájení ovladače: lithiová baterie CR2025
- rozměry (š × h × v): 500 x 340 x 210 mm
- hmotnost: 7,8 kg

Detail produktu
  • Naše cena: 3 999 Kč
  • Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se ->
  • Katalogové číslo: 08859266
  • Naše číslo: 94008009
  • Dostupnost: Není skladem
  • Výrobce: SENCOR
  • EAN:8590669108480
zaujal vás produkt? Sdílejte :)
Zeptejte se na tento produkt:

Email:
 
Zpráva:
Napiš slovo deset: